+420 775 622 205

Výmena veľkosti / vrátenie

Zaujíma ma ako mám

a) vymeniť veľkosť

b) vrátiť tovar

a) Ako mám vymeniť veľkosť?

Nesadlo? Nevadí, výmena je do 14 dní zadáci :)

Tovar nám pošlite späť na našu adresu Olicon Logistics, U Prioru 1076/5, 161 00 Praha 6. Pribaľte k tomu formulár na výmenu veľkosti ktorý stiahnete tu a informujte nás na emaile info@stonewear.c z, že posielate balík na výmenu. Uveďte tiež do emailu, čo chcete vymeniť a za akú veľkosť, uspíšíte tým celý proces.

Dôrazne prosíme o informovanie emailom - nie je to vašou povinnosťou, ale pamätajte, že tým uspíšíte celý proces výmeny, zasielate balíček službou 3-ťou strany a bohužiaľ, už sa nám párkrát stalo, že Pošta svoje povinnosti nesplnila a balíček sa vrátil späť odosielateľovi.

 

b) Ako mám vrátiť tovar?

Nepáči? Nesedí? (Ne) vadí ale čo už :) Do 14-tich dní môžete tovar vrátiť. Mrzí nás to, ale chápeme, že cez ten net to je niekedy zložité. Vráťte nám to zadarmo a bez udania dôvodu. Len nezabudnite tovar zaslať s obalom a visačkami :) Stiahnite si protokol vrátenie tu

Kúsky, ktoré vraciate musí byť nenosené, v pôvodnom nepoškodené obale as visačkou. Veríme, že pre vyskúšanie, či tovar sedí, netreba hneď vyhadzovať obal a strhávať visačku. Inak už totiž tovar nemôžeme poslať niekomu ďalšiemu, a aby sme Vec uviedli do pôvodného stavu musíme niečo strhnúť z vrátenej sumy. Ale nebojte, štandardne to nerobíme.

Peniaze vrátime najneskôr na účet do 10 dní po tom, čo nám balíček dorazí.


Kam vrátiť?

Poštou, osobne alebo Zásilkovna s jej funkciou reklamačný asistent na adresu:

Olicon Logistics, U Tabulky 3020, Hala X, rampa 9/10, Horní Počernice 193 00